Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Malisheva - Dukagjini


12 December, 2021 @12:02

Publikohen formacionet zyrtare të Malishevës dhe Dukagjinit.

MALISHEVA: Gashi; Kacoli, Kryeziu, Hoti, Pira; Vitija, Bruqi, Mustafa, Olivier, Hyseni; Stullqaku

DUKAGJINI: Muhaxhiri; Kuqi, Basriu, Dallku, Lindenberg; Shabani, Ahmeti, Jashanica, Shala, Carioca, Merlaku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga