Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Malisheva - Dukagjini


22 May, 2022 @13:58

Publikohen 11-shet startuese të Malishevës dhe Dukagjinit.

MALISHEVA: Gashi; Pira, Xhaka, Kryeziu, Dumani; Maliqi, Bruqi, Shabani, Pefqeli, Olivier; Sobowale.

DUKAGJINI: Pas pak…


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga