Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Malisheva - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Malisheva - Dukagjini


8 March, 2023 @12:26

Publikohen formacionet startuese të Malishevës dhe Dukagjinit.

MALISHEVA: Gashi; Pira, Bihorac, Kryeziu, Veliu; Vitija, Rapuca, Gavazaj, Aliu, Hazrollaj; Shillova.

DUKAGJINI: Haxhihamza; Hugo, Dallku, Basriu, Shala; Millaku, Khomutov, AHmeti, Zulfiu, Merlaku; Santos.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga