Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ballkani

29 February, 2020 @16:30

Janë caktuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe të Ballkanit.

PRISHTINA:  Bekaj, Thaqi, Miftaraj, Krasniqi, Boshnjaku, Mankenda, Ahmeti, Abazi, Januzi, Bekteshi, John.

BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli, Sinani, Magani, Kuc, Prekazi.

FERIZAJ - LLAPI

Super Dren Gashi, Ferizaj shpreson shpëtimin!

Foto: FC Ferizaj

29 February, 2020 @15:06

Ndeshja mes Ferizajit dhe Llapit, e paraparë të luhej dje, u luajt sot për shkak të kushteve jo të mira…

FERONIKELI - TREPÇA '89

Nikli mposhtë ‘89-shin, i rikthehet fitoreve

29 February, 2020 @14:58

Të drejtuar nga Faruk Elshani pas largimit të trajnerit Agim Sopi , Feronikli në takimin e sot arriti të shënojë fitore…

DUKAGJINI - GJILANI

Gjilani “fuqishëm” në Klinë, nuk dorëzohet për titull

29 February, 2020 @14:51

Fitore për Gjilanin në takimin e luajtur në Klinë sot. Tomislav Busiç dhe përforcimet nga Shqipëria sot ishin më meritorët…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Dukagjini - Gjilani

29 February, 2020 @12:20

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dukagjinit dhe Gjilanit. DUKAGJINI: Muhaxhiri, Shala, Mustafa, Basriu, Doshlaku, Palushaj, Dushi, Marmullaku, Memaj, Mulaj, Milicaj. …

11-SHET

Formacionet zyrtare: Feronikeli - Trepça ‘89

29 February, 2020 @11:57

Janë caktuar formacionet zyrtare të Feronikelit dhe të Trepçës ‘89. FERONIKELI: Smakiqi, Lladrovci, Berisha, Islami, Hoxha, Dabiqaj, Hoti, Da Silva,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga