Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Besa

Formacionet zyrtare: Prishtina - Besa

17 October, 2020 @13:39

Caktohen 11-shet startuese të Prishtinës dhe Besës.

PRISHTINA: Haxho, Krasniqi, Muça, Bekteshi, Mici, Boshnjaku, Lilaj, Krasniqi, Abazi, Gavazaj, John.

BESA: Haxhijaj, Sekic, Ajdini, Papuqi, Ibrahimi, Salihu, Sheqerolli, Sebastian, Brruti, Syla, Tahiri.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Drenica

17 October, 2020 @13:36

Janë caktuar formacionet zyrtare të Llapit dhe Drenicës. LLAPI: Nava, Emini, Prençi, Idrizi, Peposhi, Shabani, Ar.Ramadani, Zhdrella, Sava, Sadriu, Januzi. …

ARBËRIA - BALLKANI

Daku i pakapshëm, Ballkani fiton me përmbysje

FOTO / Ballkani

16 October, 2020 @16:26

Ndeshja hapëse e xhiros së gjashtë në Superligë ka dhuruar spektakël. Dy skuadra në formë, Arbëria e Ballkani, sot u…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Arbëria - Ballkani

16 October, 2020 @13:50

Janë caktuar formacionet zyrtare të Arbërisë dhe Ballkanit. ARBËRIA: Kaqiu, Pira, Arrabal, Hyseni, Avdulli, Bahtiri, Zabërgja, Bruqi,  Kryeziu, Kashtanjeva, Hasan …

DRITA - TREPÇA '89

Mjafton Haxhimusa, kampioni rendit fitoret

FOTO / Drita

14 October, 2020 @15:53

Vjen fitorja e tretë e Dritës në po aq takime të zhvilluara këtë sezon në Superligë. Edhe pse pa praninë…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita - Trepça ‘89

14 October, 2020 @13:47

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe Trepçës ‘89, në ndeshjen e mbetur të xhiros së dytë në Superligë. DRITA:…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga