Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica

FOTO / FC Prishtina

Formacionet zyrtare: Prishtina - Drenica

3 July, 2020 @19:32

Janë publikuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Drenicës.

PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Haliti, Bardhoku, Vitija, Hila, Krasniqi, Korenica, Mankenda, John, Januzi.

DRENICA: Ymeri, Bejta, Turku, Pasoma, Lushtaku, Thaqi, Bardhi, Hamiti, Abazi, Mëziu, Hyseni.

VUSHTRRIA - FLAMURTARI

Vushtrria vs. Flamurtari, 11-shet startuese

3 July, 2020 @16:58

Ndeshja e parë e ditës sot luhet në Vushtrri, ku skuadra vendase me të njëjtin emër e pret Flamurtarin. 11-SHET…

GJILANI U19

Premton Muja merr drejtimin e Gjilanit U19

3 July, 2020 @12:37

Ish futbollisti i njohur i Superligës së Kosovës, Premton Muja, në stinorin e ardhshëm do të merr drejtimin e juniorëve…

TRAJNERI I RI TE DRENICA

Fadil Rama i kthehet Superligës pas tre vitesh

2 July, 2020 @13:14

Te i njëjti ekip, pas tre vitesh, i rikthehet Superligës trajneri Fadil Rama. Rama, që për herë të fundit në…

KSH i FFK-së

Komisioni Shëndetësor kërkon respektimin e masave mbrojtëse

Foto: FFK

1 July, 2020 @12:29

Përmes një komunikate të lëshuar sot, Komisioni Shëndetësor i FFK-së ka bërë të ditur se masat mbrojtëse ndaj COVID-19 nuk…

SKENDERAJ

Gani Sejdiu ndahet nga Drenica

30 June, 2020 @12:01

Trajneri i mirënjour mitrovicas që kishte bërë vite më parë Feronikelin kampion të Kosovës, Gani Sejdiu, ka ndarë rrugët me…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga