Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Dukagjini

Formacionet zyrtare: Prishtina - Dukagjini


19 November, 2021 @12:03

Publikohen 11-shet zyrtare të Prishtinës dhe Dukagjinit.

Në ndeshjen e tij të parë si trajner i Prishtinës, Abdulah Ibrakovic ka vendosur që Oto John të qëndrojë në bankë, e startues të luajë Bleart Tolaj.

PRISHTINA: Halimi, B.Krasniqi, Bekteshi, Mici, Abazi, Karabeci, Boshnjaku, Hoti, E.Krasniqi, Tolaj, Kryeziu.

DUKAGJINI: Haxhihamza, Jashanica, Dallku, Kuçi, Basri, Syla, Shabani, Ahmeti, Mërlaku, Da Silva, Januzi


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga