Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ferencvaros

Formacionet zyrtare: Prishtina - Ferencvaros


13 July, 2021 @18:43

Publikohen 11-shet startuese të Prishtinës dhe Ferencvarosit, në kuadër të ndeshjes së dytë kualifikuese të rrethit të parë të Ligës së Kampionëve.

PRISHTINA: Nika; E.Krasniqi, Zyba, Bekteshi, Mici; Lilaj, Boshnjaku, Krasniqi; Mankenda, Kryeziu, John.

FERENCVAROS: Dibusz; Wingo, Mmaee, Blazic, Civic; Somalia; Kharatin, Uzuni, Nguen, Mak; R.Mmaee.


 
Të gjitha lajmet nga Champions League