Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli

Formacionet zyrtare: Prishtina - Feronikeli


4 May, 2022 @14:16

Publikohen formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Feronikelit.

PRISHTINA: Haxho; B.Krasniqi, Tomasevic, Karabeci, Abazi; Zyvba, Cenaj, Hoti, Zeka, Sadam, John.

FERONIKELI: Pas pak…

Ndeshja fillon nga ora 15:00


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga