Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Flamurtari

Formacionet zyrtare: Prishtina - Flamurtari

28 October, 2019 @17:42

Janë caktuar formacionet zyrtare të Prishtinës dhe të Flamurtarit.

PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Ibrahimi, Bekteshi, Haliti, Bardhoku, Boshnjaku, Hila, Krasniqi, Korenica, Januzi.

FLAMURTARI: Nikaj, Zenunaj, Granchov, M.Boshnjaku, Bruqi, Isljami, Dumani, Krasniqi, Zeqiri, Maxhuni, Kelmendi.

DUKAGJINI

Dukagjini gjen zëvendësimin e Rexhepit

28 October, 2019 @17:20

Pas dorëheqjes së trajnerit Xhengiz Rexhepi, pa u vonuar Dukagjini ka gjetur zëvendësimin e tij. Përmes një postimi në…

DUKAGJINI

Dorëhiqet trajneri i Dukagjinit

27 October, 2019 @16:52

Përmes një postimi në Facebook, Xhengiz Rexhepi ka njoftuar dorëheqjen e tij nga roli i kryetrajnerit të Dukagjinit nga Klina. …

FERIZAJ - DRITA

Shabani e Haxhimusa për Dritën mbi Gjilanin

27 October, 2019 @16:43

Në ndeshjen e luajtur sot në Ferizaj, ndeshjes mes dy skuadrave me ambicie krejtësisht të kundërta, Drita ka arritur ta…

GJILANI - TREPÇA '89

Befasohet nga Trepça ‘89, humbë befasisht kreun

27 October, 2019 @16:32

Befasia e ditës ka ndodhur në Gjilan! Skuadra vendase e Gjilanit u befasua sot nga mitrovicasit e Trepçës ‘89, për…

BALLKANI 3-0 DUKAGJINI

Super forma e Ballkanit vazhdon, bëhen liderë

27 October, 2019 @16:16

Ballkani është kthyer në krye të klasifikimit në Superligë dhe tashmë është lider i ri i elitës së futbollit. …

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga