Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi

Formacionet zyrtare: Prishtina - Llapi


7 April, 2021 @14:45

Publikohen 11-shet startuese të Prishtinës dhe Llapit.

PRISHTINA: Nika, Bekteshi, Bardhoku, Krasniqi, Zyba, Lulaj, E.Krasniqi, Mankenda, Mici, Kryeziu, Abazi.

LLAPI: Coric, Emini, Prençi, Idrizi, Krasniqi, Shabani, Ramadani, Hoti, Veliu, Selmani, Januzi.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës