Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Prishtina - Malisheva

Formacionet zyrtare: Prishtina - Malisheva


19 October, 2021 @12:40

Caktohen 11-shet startuese të Prishtinës dhe Malishevës.

PRISHTINA: Nika, B.Krasniqi, Atanda, Bekteshi, Mici, Vangjeli, Boshnjaku, Karabeci, E.Krasniqi, Kryeziu, John.

MALISHEVA: Gashi, Kryeziu, Salihu, Dumani Stullcaku, Bruqi, Olivier, Pira, Hyseni, Vitija, Pefqeli.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga