Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Drenica

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Drenica

1 September, 2019 @15:54

Janë caktuar formacionet zyrtare të Trepçë ‘89 dhe të Drenicës.

TREPÇA ‘89: Beqiri, Pira, Ventura, Asare, Statovci, Jashari, Hoti, Muja, Emini, Rusi, Manaj.

DRENICA: Ymeri, Sykaj, Bejta, Pasoma, Osmani,  Mustafa, Thaçi, Abazi, Mëziu, Harmon, Hamiti.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani vs. Vushtrria

1 September, 2019 @15:51

Janë caktuar formacionet zyrtare të Gjilanit dhe të Vushtrrisë. GJILANI: Haxhihamza, Kastrati, Rapa, Ferreira, Frashëri, Shabani, Keita Aziz, Jonuzi, Progni,…

LLAPI - BALLKANI

Pa fitues në Podujevë

31 August, 2019 @18:18

Pa fitues është mbyllur dueli i luajtur sot mes Llapit dhe Ballkanit në Podujevë. Skuadrat në fjalë përkundër disa rasteve…

FLAMURTARI - FERIZAJ

Shend Kelmendi për të parën e sezonit

31 August, 2019 @18:07

Një gol i Shend Kelmendit në minutën e 32’ të ndeshjes doli të ishte i mjaftueshëm që Flamurtari ta fitonte…

FERONIKELI - PRISHTINA

Mendurim Hoti vendos, derbi Niklit

31 August, 2019 @18:01

Në ndeshjen kryesore të xhiros së tretë të Superligës së Kosovës në futboll, Feronikeli ka arritur ta mposhtë me rezultat…

DEKLARATA E TRAJNERIT TË DRITËS

Nuhiu: Drita s’i dha rast rivalit

30 August, 2019 @21:16

Trajneri i Dritës, Ardian Nuhiu, në deklaratën e tij pas ndeshjes së fituar sot ndaj Dukagjinit në Klinë, ka thënë…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga