Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Prishtina

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Prishtina

18 September, 2019 @15:30

Janë caktuar formacionet zyrtare të Trepçës 89 dhe të Prishtinës.

TREPÇA ‘89: Beqiri, Asare, Emini, Ahmeti, Manaj, Rusi, Jashari, Traore, Jeanjacques Joe, Statovci, Pira.

PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Miftaraj, Krasniqi, Haliti, Korenica, Mankenda, Ibrahimi, Januzi, Bekteshi, Hila.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Gjilani - Ballkani

18 September, 2019 @15:25

Janë caktuar formazionet zyrtare të Gjilanit dhe të Ballkanit. GJILANI: Haxhihamza, Rapa, Kastrati, Frashëri, Ferreira, Keita Aziz, Shabani, Jonuzi, Greca,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Drita

18 September, 2019 @15:20

Janë caktuar formacionet zyrtare të Llapit dhe të Dritës. LLAPI: Hajdini, Husiç, Prençi, Mujkiç, Emini, Maliqi, Zhdrella, Ramadani, Pefqeli, Plaku,…

FLAMURTARI 2-0 DUKAGJINI

Golat e shpejtë në fillim të ndeshjes, për fitore

Foto: PrishtinaFC/fb

15 September, 2019 @18:31

Skuadra e Flamurtarit që po drejtohet nga Artim Shaqiri ka arritur të shënojë edhe fitoren e dytë të stinorit, duke…

FERIZAJI 0-1 VUSHTRRIA

Italiani debuton me fitore, Vushtrria ia bën sefte në Superligë

Foto: KFVushtrria/fb

15 September, 2019 @18:23

Skuadra e Vushtrrisë  ka arritur të shënojë fitoren e parë të stinorit sot, duke e mposhtur në ndeshjen e fundit…

FLAMURTARI - DUKAGJINI

Flamurtari vs. Dukagjini, 11-shet startuese

15 September, 2019 @15:20

Në një nga dy ndeshjet e ditës së sotme në Superligë, Flamurtari e pret Dukagjinin në kryeqyteti. FORMACIONET STARTUESE: FLAMURTARI:…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga