Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça’89 - Ferizaj

Formacionet zyrtare: Trepça’89 - Ferizaj


15 September, 2022 @14:26

Publikohen formacionet zyrtare të Trepçës’89 dhe Ferizajit.

TREPÇA’89: Prince; Muja, Rexhaj, Ameworlorna, Dushi; Peci, Sahiti, Oyekomni, Nimani, Sekiraqa; Mba.

FERIZAJ: Rexhepi; Qerkini, Halili, Hasanaj, Hyseni, Orana, Sefa, Kashtanjeva, Sadriu, Fazliu, Ramadani.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga