Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça’89 - Malisheva

Formacionet zyrtare: Trepça’89 - Malisheva


5 March, 2023 @12:09

Caktohen 11-shet startuese të Trepçës’89 dhe Malishevës.

TREPCA’89: Kaçiu; Ameworolna, Mashau, Haliti, Dushi; Nimani, Peci, Sekiraqa, Gashi, Muja; Fatty.

MALISHEVA: Gashi; Pira, Veliu, Bihorac, Kryeziu; Vitija, Rapuca, Maliqi, A.Maliqi, Tolaj; Sobowale.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga