Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Drita

Formacionet zyrtare: Ulpiana - Drita


15 October, 2021 @12:35

Publikohen formacionet zyrtare të Ulpianës dhe Dritës.

ULPIANA: Blakqorri; Gjoni, Makolli, Emini, Musliu, Mustafa, Shkalla, Rezi, Iran, Selimi, Santos.

DRITA: Maloku, Limani, Balde, Cuculi, Blakqorri; Broja, Jashari, Zela; Ajzeraj, Namani, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga