Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Ballkani

Formacionet zyrtare: Vushtrria - Ballkani

2 December, 2019 @12:41

Janë publikuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe të Ballkanit.

VUSHTRRIA: Manxholli, Izmaku, Maxhuni, Lushaku, Halimi, Dervishaj, Muçaj, Shala, Vinicus, Lamçja, Raboshta.

BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Turku, Sinani, Krasniqi, Kuç, Gashi, Hoxha, Baftiu, Topalli, Magani.

LLAPI 1-4 FLAMURTARI

Flamurtari befasoi Llapin

1 December, 2019 @16:29

Skuadra e Flamurtarit, kryesisht me kundërsulme, ka bërë befasinë e ditës në Superligë. Ekipi i dytë i Prishtinës në…

TREPÇA'89 3-1 DRITA

‘89shi me fitore të madhe para pushimit

Pamje nga arkivi

1 December, 2019 @15:55

Trepça’89 me lojë të mirë të treguar sot në Riza Lushta, ka arritur të mposht njërin nga ekipet favorite për…

GJILANI 0-0 PRISHTINA

Gjilani s’arrin kreun, barazon në derbi

1 December, 2019 @15:50

Skuadra e Gjilanit që po drejtohet nga trajneri i Shqipërisë, Gentian Mejzani, ka barazuar pa gola sot në shtëpi ndaj…

TË PARËT

Ballkani konfirmohet kampion vjeshtor i Superligës

Foto: KFBallkani/fb

1 December, 2019 @15:27

Skuadra e Ballkanit të Suharekës është kampione vjeshtore e Superligës, pasi që rezultatet e sotme të Dritës dhe Gjilanit, çuan…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Trepça ‘89 - Drita

1 December, 2019 @12:43

Janë publikuar formacionet zyrtare të Trepçës ‘89 dhe të Dritës. TREPÇA ‘89: Hyseni, Asare, Kaqiku, Pira, Statovci, Traore, Maloku, Jashari,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga