Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare:  Vushtrria vs. Trepça ‘89

Formacionet zyrtare:  Vushtrria vs. Trepça ‘89

25 August, 2019 @16:57

Janë caktuar formacionet zyrtare të Vushtrrisë dhe të Trepçës ‘89.

VUSHTRRIA: Manxholli, Lushaku, Izmaku, Halimi, Dragusha, Muçaj, Dervishaj, Maxhuni, Zabërgja, Lamçja, Raboshta.

TREPÇA ‘89: Beqiri, Wentura, Kaqiku, Statovci, Pira, Hoti, Jashari, Emini, Rusi, Manaj, Muja.

11-SHET

Formacionet zyrtare: Drita vs. Flamurtari

25 August, 2019 @16:53

Janë caktuar formacionet zyrtare të Dritës dhe të Flamurtarit. DRITA:  Tofiloski, Limani, Gërbeshi, Berisha, Blakçori, Bujar Shabani, Hamani, Bunjamin Shabani,…

FERIZAJ - GJILANI

Gjilani kthehet me 3 pikë në shtëpi

24 August, 2019 @19:13

Dy nga gjuajtja e lirë, dhe një gol të shënuar në minutat e fundit të ndeshjes, bënë që Gjilani të…

BALLKANI - FERONIKELI

Befason Ballkani, mposht kampionin në Suharekë

24 August, 2019 @19:03

Pas fitores xhiron e kaluar ndaj Drenicës, Feronikeli sot është befasuar nga skuadra e Ballkanit në Suharekë. Kampioni në fuqi…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ballkani vs. Feronikeli

24 August, 2019 @16:50

Janë publikuar formacionet zyrtare të Ballkanit dhe të Feronikelit. BALLKANI: Ruxhi, Potoku, Berisha, Sinani, Krasniqi, Kuç, Turku, Bytyqi, Hoxha, Baftiu,…

11-SHET

Formacionet zyrtare: Ferizaj vs. Gjilani

24 August, 2019 @16:47

Janë caktuar formacionet zyrtare të Ferizajit dhe të Gjilanit. FERIZAJ: Blakçori, Jashari, Kuka, Bardhi, Livoreka, Qerkini, E.Shabani, Shaqiri, Dajaku, Shala,…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga