Të gjitha lajmet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

Formacionet zyrtare: Llapi - Prishtina

25 June, 2020 @16:04

Janë caktuar formacionet zyrtare të Llapit dhe Prishtinës.

LLAPI: Nava, Kadriu, Idrizi, Prençi, Ymeri, Zhdrella,Emini, Veliu, Salihu, Raboshta Selmani

PRISHTINA: Bekaj, Thaqi, Krasniqi, Boshnjaku, Haliti, Korenica, Zyba, Abazi, Januzi, Bekteshi, John

KFF MITROVICA - KFF FERONIKELI

Dueli për titull, të shtunën

25 June, 2020 @12:35

Ndeshja përcaktuese për titullin e kampionit në Ligën e Femrave ndërmjet KFF Mitrovica dhe KFF Feronikeli, do të zhvillohet me…

KRYHEN EDHE GJASAT TEORIKE

Dukagjini edhe matematikisht bie nga elita

24 June, 2020 @19:23

Ka përfunduar edhe shpresa matematike për Dukagjinin dhe mbijetesën e tyre në Superligë sot. Pas humbjes nga Drita dhe…

TREPÇA'89 1-1 FLAMURTARI

Muharrem Jashari shpëton ‘89-shin nga humbja

24 June, 2020 @18:56

Në minutat shtesë të ndeshjes, mesfushori Muharrem Jashari me një goditje nga largësia ka shënuar gol të bukur për të…

VUSHTRRIA - DRITA

Golaverazh 9-0, Drita e pandalshme pas pandemisë!

24 June, 2020 @18:41

Pa problem e ka kaluar vendin e parafundit në klasifikim skuadra e Dritës. Në “Ferki Aliu” të Vushtrrisë, gjilanasit shënuan…

DUKAGJINI - GJILANI

Gjilani s’gabon në Klinë, ndjekja e kreut vazhdon

Foto: SC Gjilani

24 June, 2020 @18:41

Tre gola për dhjetë minuta! Kështu filloi ndeshja e sotme mes Dukagjinit e Gjilanit në Klinë, ndeshje që në fund…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga