Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHJA POTENCIALE

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Irlandës Veriore

TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

Formacioni i mundshëm i Kosovës ndaj Irlandës Veriore


9 June, 2022 @14:34

Kur kanë mbetur pak orë para ndeshjes së tretë të Kosovës në kuadër të Grupit 2 të Ligës C të Kombeve, si dhe duke ditur mungesat dhe lëndimet e fundit të Dardanëve, atëherë është edhe më vështirë të bëhet një parashikim i formacionit të mundshëm të Alain Giresse për sot.

E pas informatave të fundit dhe stërvitjeve të djeshme, atëherë TopSporti.com ka paraparë se Giresse mund të dalë me këtë 11-she në përballje ndaj veriirlandezëve sonte, në përballjen që nis prej orës 20:45.

FORMACIONI I MUNDSHËM I KOSOVËS:

Samir Ujkani;
-
Amir Rrahmani,
Mirlind Kryeziu,
Lirim Kastrati,
Benjamin Kololli.
-
Ibrahim Dresevic,
Florian Loshaj,
-
Valon Berisha.
-
Arbër Zeneli,
Milot Rashica,
-
Vedat Muriqi.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve