Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MË NË FUND

FSHF zyrtarizon listën

BOROZANI/Erdis Driza

FSHF zyrtarizon listën


31 May, 2016 @22:53

Federata Shqiptare e Futbollit (FSHF) ka qenë ndër më të vonshmet në publikimin e listës së 23 të ftuarve për EURO 2016.

Sidoqoftë, ajo që u tha më heret doli të jetë e saktë. Amir Rrahmani, Berat Xhimshiti, Herolind Shala dhe Milot Rashica nuk do të jenë pjesë e Shqipërisë debutuese në EURO 2016, ndërsa Gianni De Biasi u ka falenderuar atyre për gatishmërinë e treguar për kuqezinjtë në çdo kohë dhe u ka thënë se ata janë pjesë e ekipit, pavarësisht zgjedhjes së sotme.

Lista përfundimtare kuqezi e zyrtarizuar nga FSHF sipas listës është kjo:

1. Etrit Berisha
2. Orges Shehi
3. Alban Hoxha
4. Elseid Hysaj
5. Lorik Cana
6. Arlind Ajeti
7. Mërgim Mavraj
8. Naser Aliji
9. Ermir Lenjani
10. Ansi Agolli
11. Frederik Veseli
12. Andi Lila
13. Migjen Basha
14. Ledian Memushaj
15. Burim Kukeli
16. Taulant Xhaka
17. Ergys Kaçe
18. Armir Abrashi
19. Odise Roshi
20. Bekim Balaj
21. Shkëlzen Gashi
22. Sokol Cikalleshi
23. Armando Sadiku

h


LISTA JOZYRTARE

De Biasi lë Rashicën, Xhimshitin e Shalën jashtë

UEFA Euro 2016

De Biasi lë Rashicën, Xhimshitin e Shalën jashtë

31/05/16 @ 21:33

TE IRLANDA

Dy lëndime te Irlanda para europianit

International/UEFA Euro 2016

Dy lëndime te Irlanda para europianit

31/05/16 @ 21:28

ANTONIO CONTE

Deri ku kjo Itali?

UEFA Euro 2016

Deri ku kjo Itali?

31/05/16 @ 21:10

GRANIT XHAKA

Xhaka ndërron numrin

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Xhaka ndërron numrin

31/05/16 @ 20:02

MBROJTËSI I TITULLIT

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

UEFA Euro 2016

Del Bosque pa Iscon e Saulin në EURO

31/05/16 @ 19:38

VEDAT MURIQI

Muriqi prezantohet te Gençlerbirligi

International

Muriqi prezantohet te Gençlerbirligi

31/05/16 @ 16:43

TURQIA NË EURO 2016

Lista e Terimit, gati

International/UEFA Euro 2016

Lista e Terimit, gati

31/05/16 @ 15:25

ANGLIA NË EURO

Rashford në EURO 2016, lista e plotë e Anglisë

UEFA Euro 2016

Rashford në EURO 2016, lista e plotë e Anglisë

31/05/16 @ 15:12

GJERMANIA NË EURO

23-shja e Löwit pa Reusin

International/UEFA Euro 2016

23-shja e Löwit pa Reusin

31/05/16 @ 13:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24

UELLSI - SHQIPËRIA

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

Kombëtarja

Miqësorja me Uellsin përfundon me rezultat miqësor

05/06/21 @ 19:31

UELLSI - SHQIPËRIA

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

Kombëtarja

Përfundon pjesa e parë, ky është rezultati

05/06/21 @ 18:45


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja