Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TRANSFER

Gentian Selmani ndërron skuadër në Turqi

Gentian Selmani ndërron skuadër në Turqi


30 January, 2021 @13:34

Portieri i talentuar nga Kruja, Gentian Selmani, ka ndërruar skuadër në Turqi.

Futbollisti i deritashëm i Menemensporit është larguar nga kjo skuadër për t’iu bashkuar ekipit Boluspor, i cili po ashtu garon në kategorinë e dytë të Turqisë.

Selmani në Menemenspor ka qenë portier i parë dhe është paraqitur në 18 ndeshje kampionale gjatë këtij edicioni.

22 vjeçari para kësaj skuadre ka luajtur në Shqipëri për Partizanin, Kastriotin dhe Laçin.


 
Të gjitha lajmet nga International