Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Giroud në Milan, kompletohet transferi

Giroud në Milan, kompletohet transferi


17 July, 2021 @13:07

Olivier Giroud është lojtari më i ri i Milanit!

7 herë kampioni i Evropës e zyrtarizoi këtë transfer gjatë ditës së sotme përmes publikimit të fotove në rrjetet sociale.

Pas 9 viteve të kaluara në Premier League, Giroud tashmë do të luajë në Serie A. Kontrata e nënshkruar me Milanin është e vlefshme deri në qershor të vitit 2023, ndërkohë që ai do ta bartë fanellën me numrin 9.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League