Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET ZYRTARE

Gjilani-Ballkani, 11-shet startuese

Gjilani-Ballkani, 11-shet startuese


28 May, 2023 @14:29

GJILANI XI: 1. Enea Koliçi (P), 4. Granit Jashari, 8. Redon Ismaili, 9. Mevlan Zeka, 10. Arbnor Ramadani, 11. Elton Cale, 22. Përparim Islami, 23. Besar Musolli (kap.), 33. Arbër Prekazi, 77. Baton Zabërgja, 99. Yll Hoxha. REZ.: 30. Arion Bllaca (P), 6. Erlis Xhemaili, 7. Oltion Bilalli, 14. Albert Dabiqaj, 16. Blend Krasniqi, 17. Edison Kqiku, 18. Lorent Rafuna, 19. Egzon Sinani, 20. Arens Mateli.

BALLKANI XI: 77. Stivi Frashëri (P), 20. Edvin Kuc (kap.), 2. Armend Thaqi, 32. Bajram Jashanica, 5. Lumbardh Dellova, 4. Astrit Thaqi, 6. Lindon Emërllahu, 11. Qëndrim Zyba, 7. Meriton Korenica, 10. Nazmi Gripshi, 80. Albin Berisha. REZ.: D. Ljuljanovic (P), L. Bekteshi, R. Hoxha, A. Kapra, A. Potoku, L. Trashi, A. Rrahmani, K. Dulaj, Y. Olivier.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga