Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PARA DUELIT

Gjilani-Drita, 11-shet startuese

Gjilani-Drita, 11-shet startuese


25 November, 2021 @12:08

Dueli më i madh në vend do të jetë edhe më i zjarrtë sot, pasi që dy skuadrat janë në krye të renditjes tabelare të Superligës.

E trajnerët përkatës të skuadrave, Ismet Munishi e Ardian Nuhiu kanë vendosur që të dalin me këto 11-she në këtë duel. Derisa Munishi ka futur të dy të rikthyerit, vëllezërit Razak në 11-she.

GJILANI: Koliçi; Halili, Sorsa, Prekazi, Hoxha; Aziz Keita. Dabiqaj, Torassa, Progni; Razak Keita., Krasniqi.

DRITA: Maloku; Limani, Cuculi, Islami, Blakçori; Namani, Ajzeraj, Broja, Fazliu, Kryeziu, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga