Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI - DRITA

Gjilani - Drita, 11-shet startuese

TOPSPORTI / A.P

Gjilani - Drita, 11-shet startuese


14 May, 2023 @14:10

Derbi i qytetit të Gjilanit. Përballje e cila mund të jetë vendimtare në përcaktimin e kampionit të Superligës.

11-SHET STARTUESE:

GJILANI: Koliçi; Islami, Jashari, Sinani, Hoxha, Musolli, Ismaili, Bilalli, Cale, Zabërgja, Zeka.

DRITA: Smakiqi; B.Krasniqi, Vitija, Limani, Blakçori; Broja, Baftiu, Jashari; Selmani, Ovouka, Simonovski.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga