Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Gjilani fiton miqësoren e fundit kundër Skënderbeut

Gjilani fiton miqësoren e fundit kundër Skënderbeut


28 July, 2021 @20:40

Skuadra e Gjilanit e mbylli me fitore ndeshjet miqësore, duke e mposhtur Skënderbeun.

Djelmoshat e trajnerit Ismet Munishi, triumfuan ndaj Skënderbeut me rezultat 1-3.

Gjilani në 4 miqësoret e luajtura, e mposhti Veleshtën dhe Skënderbeun, derisa pësoi nga Struga dhe barazoi me Rabotnickin.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga