Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NDESHJE KONTROLLUESE

Gjilani mposht Prizrenin në miqësore

Gjilani mposht Prizrenin në miqësore


12 January, 2024 @14:05

Skuadra e Gjilanit ka shënuar fitore në ndeshjen kontrolluese të luajtur sot, duke e mposhtur ekipin e Ligës së Dytë të Kosovës, FC Prizreni me rezultat 3-2.

Golat për Gjilanin në këtë fitore i shënuan Edi Basa, Shend Kelmendi dhe Lorent Rafuna.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e Dytë