Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI

Gjilani në Maqedoni për fazën përgatitore

Gjilani në Maqedoni për fazën përgatitore


1 July, 2021 @21:51

Skuadra e Gjilanit arriti në Mavrovo të Maqedonisë për fazën përgatitore.

Gjilani së bashki me përforcimet e reja, sot u akomodua në Mavrovo.

Skuadra e trajnerit Ismet Munishi, stinorin e kaluar e përfundoi në pozitën e katërt, derisa me transferimet në fillim të stinorit, do të jenë prej kandidatëve serioz për pjesën e naltme të tabelës.Skuadra e Gjilanit arriti në Mavrovo të Maqedonisë për fazën përgatitore.

Gjilani së bashki me përforcimet e reja, sot u akomodua në Mavrovo.

Skuadra e trajnerit Ismet Munishi, stinorin e kaluar e përfundoi në pozitën e katërt, derisa me transferimet në fillim të stinorit, do të jenë prej kandidatëve serioz për pjesën e naltme të tabelës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga