Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI - PRISHTINA

Gjilani - Prishtina, 11-shet startuese

Gjilani - Prishtina, 11-shet startuese


16 May, 2021 @14:14

Janë publikuar formacionet e skuadrave të ndeshjes Gjilani - Prishtina, ndeshje në të cilën Prishtina mund ta sigurojë matematikisht titullin kampion.

11-SHET STARTUESE:

GJILANi: Koliqi; Rapa, Çyrbja, Hila, Busic, Hajdari, Dallku, Useini, Sorsa, Musolli, Progni.

PRISHTINA: Nika; Besnik Krasniqi, Mici, Dellova, Boshnjaku, Endrit Krasniqi, Lilaj, Zyba, Abazi, Bekteshi, Kryeziu.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga