Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI

Gjilani vazhdon me kapitenin

Gjilani vazhdon me kapitenin


31 May, 2021 @20:41

Skuadra e Gjilanit ka nënshkruar kontratë të re edhe me një tjetër futbollist.

Pas Enea Koliçit, Gerhard Prognit, Besar Musollit, Muhamed Useinit e Oltion Rapës, me gjilanasit ka vazhduar bashkëpunimin edhe mbrojtësi Ylber Kastrati.

Lajmin për vazhdimin e kontratës me futbollistin e ka bërë të ditur vet klubi.

“Gjilani njofton se ka arritur të vazhdojë marrëveshjen e bashkëpunimit me kapitenin Ylber Kastrati edhe për një edicion të radhës. Klubi falenderon Ylberin për besimin dhe i uron sukses drejt realizimit të objektivave që janë vendosur”, thuhet në njoftimin e klubit.

34-vjeçari këtë stinor është paraqitur në 15 ndeshje të Superligës me Gjilanin.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga