Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZYRTARE

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United

Gjithçka zyrtare, Jadon Sancho te Manchester United


23 July, 2021 @14:07

Tashmë gjithçka zyrtare!

Jadon Sancho që nga sot është futbollist i Manchester United, me transferimin që u kompletua nga Dortmundi për gjithsej 85 milionë euro.

Anglezi, që kryesisht luan si mesfushor ofansiv i djathtë, me 20-herë kampionin anglez ka nënshkruar kontratë deri në vitin 2026, me mundësi vazhdimi edhe për një vit tjetër.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League