Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REFEREE

Gjyqtarët kryesorë të xhiros 26  në Ligën e Parë

Gjyqtarët kryesorë të xhiros 26 në Ligën e Parë


6 May, 2022 @20:37

Caktohen referët kryesorë të xhiros 26 në Ligën e Parë.

Të gjitha ndeshjet do të luhen nesër më 7 maj nga ora 15:00.

Gjyqtarët kryesorë të ndeshjeve të xhiros:

GRUPI A

7 maj 2022. 15:00

Besa - Drenasi, Burim Jahmurtaj
Trepça’89 - Rahoveci, Kujtim Krasniqi
Liria - A&N, Granit Gashi
Phoenix - Istogu, Flamur Nagavci
Vëllaznimi - Trepça, Qëndrim Vata

GRUPI B

7 maj 2022, 15:00

Vitia - Vllaznia, Shpëtim Murtezi
Ferizaj - Kika, Valon Bajgora
Vushtrria - Flamurtari, Festim Dogani
Ramiz Sadiku - Fushë Kosova, Ilaz Ajeti
2 Korriku - Arbëria, Tefik Maloku.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë