Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MALTA - KOSOVA

Goli i Rashicës që e kaloi Kosovën në epërsi (video)

Goli i Rashicës që e kaloi Kosovën në epërsi (video)


4 June, 2021 @18:46

Kosova që nga minuta 19’ është duke avancuar me rezultat 1-0 në ndeshjen miqësore përballë Maltës.

Goli i dardanëve erdhi nëpërmjet Milot Rashicës pas një kombinimi të bukur të treshes sulmuese.


 
Të gjitha lajmet nga Përfaqësuesja