Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

COPPA ITALIA

Goli i Vedat Muriqit ndaj Atalantas (VIDEO)

Goli i Vedat Muriqit ndaj Atalantas (VIDEO)


27 January, 2021 @19:18

Vjen goli i parë i Vedat Muriqit me fanellën e Lazios.

Prizrenasi pak më parë shënoi ndaj Atalantas në Coppa Italia, e këtë gol mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

Momentalisht mes skuadrave po zhvillohet minuta e 77’ dhe rezultati shënon 3-2 për Atalantan.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A