Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EUROPA LEAGUE

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm

Granada - United, Solskjaer me formacion të fuqishëm


8 April, 2021 @19:48

Me fillim nga ora 21:00, Granada dhe United përballen mes vete në Europa League.

11-SHET STARTUESE:

Granada: Rui Silva, Víctor Díaz (c), Jesús Vallejo, Domingos Duarte, Carlos Neva, Yangel Herrera, Maxime Gonalons, Kenedy, Ángel Montoro, Antonio Puertas, Roberto Soldado

MUFC: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, Maguire, Shaw, Pogba, McTominay, James, Fernandes, Rashford, Greenwood


 
Të gjitha lajmet nga Europa League