Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO2016

Griezmann, më i miri i kampionatit

Griezmann, më i miri i kampionatit


8 October, 2016 @12:26

Para ndeshjes me Bullgarinë mbrëmë, Antoine Griezmann e morri çmimin si “Lojtari i Kampionatit”, çmimi i cili merret nga lojtari më i mirë i zgjedhur në një kompeticion.

Edhe pse nuk u shpall kampion me Francën, Griezmann shënoi 6 gola në EURO2016 dhe kjo bëri që çmimi i lojtarit më të mirë t’i takonte atij.


KONFERENCA

Rooney dhe Walcott, startojnë

Russia 2018/International

Rooney dhe Walcott, startojnë

08/10/16 @ 12:19

MEDIA

Chelsea e City pas Aubameyangut

Premier League/Bundesliga/Transfere

Chelsea e City pas Aubameyangut

08/10/16 @ 12:14

MEDIA

Tottenhami pas Iscos

Premier League/La Liga/Transfere

Tottenhami pas Iscos

08/10/16 @ 12:10

MEDIA

Darmian drejt Interit?

Premier League/Serie A/Transfere

Darmian drejt Interit?

08/10/16 @ 12:05

MILAN

Lëndim i rëndë për Montolivon

Serie A

Lëndim i rëndë për Montolivon

08/10/16 @ 12:00

GRUPI H: BELGJIKË - BOSNJE

Belgjika merr kreun e grupit

Russia 2018/International

Belgjika merr kreun e grupit

07/10/16 @ 22:46

QUARTER FINALS

Çifti i parafundit çerekfinal, pas 14 golave

Evropiani/International

Çifti i parafundit çerekfinal, pas 14 golave

29/06/21 @ 01:03

STAR OF THE MATCH

Lojtari i ndeshjes, Granit Xhaka

Evropiani/International/Sportistë shqiptarë në botë

Lojtari i ndeshjes, Granit Xhaka

29/06/21 @ 00:27

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Franca-Zvicra

Evropiani/International/Sportistë shqiptarë në botë

Notat e futbollistëve: Franca-Zvicra

29/06/21 @ 00:20

TALENTI

Talenti 16-vjeçar shqiptar, nënshkruan dy kontrata me skuadrën zvicerane

International/Sportistë shqiptarë në botë

Talenti 16-vjeçar shqiptar, nënshkruan dy kontrata me skuadrën zvicerane

28/06/21 @ 17:26

NUNO ESPIRITO SANTO

Drejt Turqisë?

International

Drejt Turqisë?

28/06/21 @ 11:41

GRUPI B - COPA AMERICA 2021

Ekuadori ndalë serinë e Brazilit për tu kualifikuar

International

Ekuadori ndalë serinë e Brazilit për tu kualifikuar

28/06/21 @ 11:18

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Holanda-Çekia

Evropiani/International

Notat e futbollistëve: Holanda-Çekia

27/06/21 @ 21:10

ZYRTARE

Formacionet startuese: Holanda-Çekia

Evropiani/International

Formacionet startuese: Holanda-Çekia

27/06/21 @ 16:49

ZYRTARE

Abrashi transferohet te skuadra zvicerane

International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Abrashi transferohet te skuadra zvicerane

23/06/21 @ 13:53

ZVICRA GARANTON 1/8 E FINALES

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

Evropiani/International

Zvicra, vendi i parë nga pozitat e treta që siguron TOP16

22/06/21 @ 00:32


 
Të gjitha lajmet nga International