Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PREMIER LEAGUE

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës

Foto: Skysports Official

Guardiola kërkon sulmuesin e Barcelonës


11 July, 2021 @15:10

Drejtuesit e Manchester City kanë filluar të kontaktojnë me sulmuesin francez, Antoine Griezmann.,

Trajneri i Manchesters Cityt Pep Guardiola është në bisedë direkte me Griezmannin.

Sipas një raporti nga “Foot Mercato”, Manchester City duket se ka rritur përpjekjet e tyre për të nënshkruar me Antoine Griezmann në këtë verë. Kampionët e Premier League janë në kontakt me sulmuesin francez, i cili mund të lirohet nga Barcelona.

Interesimi nga Manchester City nuk është për t’u habitur duke marrë parasysh se ata janë në kërkim të një zëvendësim afatgjatë të Sergio Aguero, i cili u transferua teBarcelona.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League