Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA TALKS

Harry Kane kërkon largimin

Harry Kane kërkon largimin


17 May, 2021 @23:21

Sipas Sky Sports, sulmuesi i Tottenhamit, Harry Kane, ka shprehur dëshirën të largohet nga klubi në këtë verë.

Spursat vazhdojnë të shpresojnë në shërbimet e sulmuesit, por flitet se Manchester United, Manchester City, Paris Saint-Germain dhe Chelsea veçse kanë nisur bisedimet për një lëvizje të mundshme.

27-vjeçari udhëheq garën në Premier League si në gola, po ashtu edhe në asistime, dhe ka mbetur i pakënaqur me progresin e Tottenhamit, që duket se nuk do të arrijë të kualifikohet për në Ligën e Kampionëve për të dytin stinor radhazi.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League