Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PRISHTINË

Hasan Hyseni rikthehet nga lëndimi

Foto: FCPrishtina/fb

Hasan Hyseni rikthehet nga lëndimi


17 November, 2022 @1:01

Futbollisti i Prishtinës Hasan Hyseni që ishte lënduar më 14 shtator në ndeshje ndaj ish-ekipit të tij Malisheva, i është rikthyer stërvitjeve të plota me ekipin bardhekaltër nga kryeqyteti.

Prishtina ka bërë të ditur lajmin e gëzueshëm dhe tashmë trajneri Ismet Munishi do ta ketë në dispozicion lojtarin për ndeshjet e ardhshme.

Prishtina në 16 ndeshjet e zhvilluara të kampionatit renditet e katërta në tabelë me 23 pikë të fituara. Liderja Drita me 17 ndeshje ka 35 pikë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga