Të gjitha lajmet

CORONAVIRUS

Hazard e Casemiro pozitiv në COVID-19

Hazard e Casemiro pozitiv në COVID-19


7 November, 2020 @20:34

Dyshja e 11-shes së parë të Real Madridit, Eden Hazard dhe Casemiro, janë testuar pozitiv në COVID-19 ka bërë të ditur klubi i tyre sot gjatë ditës.

Dyshja nuk do të udhëtojë për në Valencia për ndeshjen e radhës që do të luhet nesër, ndërsa të dy për momentin janë mirë me shëndet dhe do të izolohen për periudhë të caktuar.

Ditë më parë edhe Eder Militao kishte dalë pozitiv te madrilenët. Hazard në anën tjetër përveç që do t’i mungojë Realit, nuk dihet nëse do të jetë i gatshëm për Belgjikën, për përballjet e reprezentacioneve.


NORVEGJEZI

Odegaard prezantohet te Arsenali

Premier League/La Liga/Transfere

Odegaard prezantohet te Arsenali

27/01/21 @ 12:52

ANDALUZIA

Sevilla prezanton Papu Gomezin

Serie A/La Liga/Transfere

Sevilla prezanton Papu Gomezin

27/01/21 @ 00:42

MEDIA TALK

Paredes konfirmon, PSG po tenton transferimin e Messit

Ligue 1/La Liga/Transfere

Paredes konfirmon, PSG po tenton transferimin e Messit

26/01/21 @ 21:12

LOS BLANCOS

Carvajal i gatshëm kundër Levantes

La Liga

Carvajal i gatshëm kundër Levantes

26/01/21 @ 16:11

PAPU GOMEZ

Organizatori i Atalantës, po largohet

Serie A/La Liga/Transfere

Organizatori i Atalantës, po largohet

25/01/21 @ 23:08

LA LIGA

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

La Liga

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

23/01/21 @ 23:36

LARGIM

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

La Liga/Transfere

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

23/01/21 @ 13:45

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

PROBLEME FINANCIARE

Real Madrid dëshiron Hakimin

Serie A/La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Hakimin

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55


Të gjitha lajmet nga La Liga