Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO HIGHLIGHTS

Highlights: Drita - Prizreni

Highlights: Drita - Prizreni


18 November, 2021 @19:52

Prizreni e mposhti Dritën me rezultat 90-109.

Më poshtë mund ta shikoni përmbledhjen e ndeshjes.


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga