Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA E KOSOVËS

Historike! A&N kualifikohet në çerekfinale

Historike! A&N kualifikohet në çerekfinale


10 February, 2021 @15:19

Skuadra prizrenase, A&N, duke e mposhtur Flamurtarin me rezultat 1-0, është kualifikuar në çerekfinale të Kupës së Kosovës.

Goli i A&N-së erdhi në minutën e 34’ të ndeshjes, gol ky i shënuar nga Leotrim Gashi, pas një asistimi të Stefan Kocev.

SKEMA E KUPËS SË KOSOVËS

A&N për herë të parë në histori të klubit kualifikohet në çerekfinale të Kupës së Kosovës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga