Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

HOLANDA

Holanda rikthen ish-trajnerin

Holanda rikthen ish-trajnerin


4 August, 2021 @11:13

Para pak çastesh, përfaqësuesja e Holandës, ka bërë të ditur trajnerin e ri të saj.

Louis van Gaal, është rikthyer përsëri në krye të Holandës.

Për Van Gaalin do të jetë hera e tretë që do të jetë trajneri i Holandës.

Trajneri 69 vjeçar, me Holandën e kishte përfunduar në vendin e tretë  Kupën Botërore 2014.


 
Të gjitha lajmet nga International