Të gjitha lajmet

YJET E FRANCËS

I do Real Madridi

I do Real Madridi

3 May, 2020 @16:57

Deri në 80 milionë euro pritet të jetë çmimi i mesfushorit të Manchester Unitedit, Paul Pogba, sipas Mirrorit të Londrës.

Ai ka vetëm edhe një vjet kontratë me djajt e kuq nga Old Trafford ndërsa vështirë që do ta vazhdojë me ata.

Kurse Zinedine Zidane trajner i Real Madridit ka kërkuar që të freskojë mesfushën dhe synim ka N’Golo Kantenë dhe Kylian Mbappenë.

Derisa Kante e Pogba kanë treguar që bashkë mund të fitojnë Kupën e Botës me Francën, potenciali i tyre do të mund të bënte që Reali pa kthyer kokën pas të lirojë Luka Modricin dhe Toni Kroosin nga ekipi, për ta rehatuar dyshen në fjalë.

E sa i përket Mbappes së PSG-së, për atë duhet harxhuar shumë. Treshja nuk besohet që mund të vijë brenda një afati kalimtar. Mirëpo, Pogba e Kante në verë, të përcjellë nga Mbappe dikur më vonë - duket më e mundshme, ka shkruar Eurosport sot.

MARCA

Mourinho ka qarë vetëm një herë pas humbjes

Foto: goal.com

3 May, 2020 @3:13

Trajneri i Tottenham Hotspur Jose Mourinho ka treguar se vetëm një herë ka qarë përgjatë karrierës së tij pas humbjes.…

LOS BLANCOS

Më 11 maj, mbretërit rifillojnë përgatitjet

2 May, 2020 @17:55

Në qendër stërvitore të përshtatur me rregullat e ruajtjes së shëndetit, Real Madrid do të nis stërvitjet më 11 maj,…

KOMBINIMI I SULMUESVE

Milan me ofertë për Jovicin e Realit

2 May, 2020 @16:21

Skuadra e Milanit është duke ofruar 35 milionë euro plus bonuse shtesë për të siguruar shërbimet e sulmuesit serb të…

MEDIA TALK

Nëse s’ka fitues të Kupës, vjen ekipi i radhës nga liga

1 May, 2020 @0:33

Mundo Deportivo para pak çastesh ka bërë të ditur se UEFA u ka kominikuar Federatave anëtare të saja se nëse…

PLANI SPANJOLL

LaLiga me plan të rikthimit të shpejtë

30 April, 2020 @0:58

Pas sinjaleve të marra nga qeveria, LaLiga po planifikon rikthimin e shpejtë të garave nga aty ku kanë mbetur ato.…

Të gjitha lajmet nga La Liga