Të gjitha lajmet

FERIZAJ

I përfundon kontrata me Ferizajin, mbetet lojtar i lirë

I përfundon kontrata me Ferizajin, mbetet lojtar i lirë

28 July, 2020 @16:16

Përmes një postimi në Facebook, Dren Gashi ka njoftuar që kontrata e tij me skuadrën e Ferizajit ka përfunduar dhe ai tashmë është lojtar i lirë.

Siç dihet, Ferizaj sezonin e ardhshëm do të garojë në Ligën e Parë, me ç‘rast futbollisti në fjalë i ka uruar kësaj skuadre rikthim sa më të shpejt në Superligë.

Postimi i plotë i lojtarit:

LLAPI

Njëri ndër më të mirët te Llapi, mbetet i lirë

28 July, 2020 @15:41

Njëri ndër lojtarët më të mirë të Llapit, Mërgim Pefqeli, para pak çastesh ka thënë se nuk do të jetë…

FERONIKELI

Met Millaku i larguari i parë nga Feronikeli

FOTO / Feronikeli

28 July, 2020 @15:18

Para pak çastesh, është bërë e ditur se futbollisti Met Millaku është larguar nga skuadra e Feronikelit. Lajmin e konfirmuan…

LLAPI

Edon Zeqiri transferimi i parë i Llapit për 2020/21

FOTO / Llapi

28 July, 2020 @15:13

Pas renovimit të kontratave me Arbnor Ramadanin e Elvis Prençin, skuadra e Llapit ka zyrtarizuar transferimin e parë…

YLLI I SUPERLIGËS

Blend Baftiu kërkohet nga gjigandët e Stambollit

Foto: KFBallkani/fb

28 July, 2020 @13:55

Ylli i padiskutueshëm i këtij stinori në Superligë, Blend Baftiu, është vënë në radar të skuadrave të mëdha turke, Galatasaray…

LLAPI

Edhe Jasmin Raboshta largohet nga Llapi

FOTO / Shpend Ahmeti

28 July, 2020 @11:07

Futbollisti Jasmin Raboshta, u bë lojtari i dytë te Llapi që nuk e vazhdoi kontratën e tij me skuadrën nga…

Të gjitha lajmet nga FFK Superliga