Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FORMACIONET STARTUESE

Irlanda Veriore - Kosova, 11-shet zyrtare

Irlanda Veriore - Kosova, 11-shet zyrtare


24 September, 2022 @16:42

Ian Baraclough dhe Alain Giresse janë përcaktuar për 11-shet e tyre për duelin e radhës në grup, të parin për muajin shtator, ndërsa ato duken kështu:

IRLANDA VERIORE: — Farell; Evans, Flanagan, Lewis, McNair; Evans C., Davis, Bradley, Saville; Charles, Magennis.

TABELA, REZULTATET dhe NDESHJET

KOSOVA: (4-3-3) — Arijanet Muric; Betim Fazliji, Fidan Aliti, Florent Hadergjonaj, Donat Rrudhani; Ibrahim Dresevic, Bersant Celina, Florent Muslija; Milot Rashica, Elbasan Rashani, Vedat Muriqi.


 
Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve