Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MERR BANKËN E RIVALIT!

Ish-trajneri i Tiranës, zyrtarizohet te Partizani

Ish-trajneri i Tiranës, zyrtarizohet te Partizani


26 December, 2023 @18:43

Skuadra e Partizanit të Tiranës ka emëruar edhe zyrtarisht ish-trajnerin e Tiranës në detyrë të kryetrajnerit. Orges Shehi u zyrtarizua pak më parë si kryetrajner i “demave” tiranas, ndërsa nesër është paralajmëruar konferenca e parë për shtyp e tij si trajner i të kuqve tiranas.

 


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore