Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NDARJE TE TIRANA

Orges Shehi dhe Tirana, ndërprejnë bashkëpunimin?!

Orges Shehi dhe Tirana, ndërprejnë bashkëpunimin?!


5 October, 2023 @14:20

Trajneri i deritashëm i Tiranës, Orges Shehi, sipas mediave tiranase kanë ndërprerë bashkëpunimin. Panorama Sport ka bërë të ditur se trajneri në fjalë nuk është paraqitur fare sot në stërvitje të ekipit bardhekaltër nga kryeqyteti, ndërsa lajmi ende nuk është zyrtarizuar nga klubi. Durrësaku 46 vjeçar është duke e drejtuar Tiranën që prej vitit 2021.


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore